Czerwiec 2023 - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

logo szkoły: dwie stylizowane postacie na kuli
grafika: godło Polski
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
OKRUSZEK

Adres: 78-100 Kołobrzeg   ul.Brzozowa 2
Tel. 94 35 49 670
E-mail: soswkolobrzeg@hot.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Czerwiec 2023

Grupa wychowawcza > Wydarzenia rok szkolny 2022-2023


"Dzień Kolorów"

Tuż przed samymi wakacjami w szkole odbył się "Dzień Kolorów". Uczniowie przypomnieli i utrwalili sobie gesty MAKATONU oznaczające poszczególne kolory. Wysłuchali także bajki o kaczuszce, zobrazowanej pięknymi ilustracjami. Uczniowie świetnie się bawili wykorzystując balony, chustę i kolorowe piłeczki. A na koniec chętni uczniowie namalowali na folii spożywczej kolorową łąkę.

Opracowanie: OkruszekLato w kuchni

W naszej kuchni zagościły truskawki. W ramach treningu kulinarnego przygotowaliśmy deser. Galaretkę z bitą śmietaną i musem truskawkowym. Było pracowicie i pysznie.

Opracowanie: InternatLatarnia Morska zdobyta

Zabytkowy obiekt nawigacyjny, a jednocześnie punkt widokowy. Wychowankowie zwiedzili jej wnętrze, poznali historię.Podziwiali panoramę miasta i okolic. Było bardzo ciekawie.

Opracowanie: InternatWizyta w Oceanarium

Na mapie Kołobrzegu jest wyjątkowe miejsce pełne wspaniałych morskich stworzeń, które odwiedzili wychowankowie internatu.Wizyta w Oceanarium to nie tylko świetna zabawa, ale też wspaniała lekcja przyrody. Oceanarium skradło nasze serca.

Opracowanie: InternatDzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wychowankowie internatu wybrali się we wtorek  na pizzę. Razem spędzili miło czas. Środę  spędzili aktywnie w Hali Milenium na Festiwalu Dmuchańców zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez MOSiR w Kołobrzegu. Było dużo zabawy i uśmiechu.

Opracowanie: Internat
© Copyright 2024 by SOSW Okruszek w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego