Wydarzenia gazetki Echo Okruszka - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

logo szkoły: dwie stylizowane postacie na kuli
grafika: godło Polski
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
OKRUSZEK

Adres: 78-100 Kołobrzeg   ul.Brzozowa 2
Tel. 94 35 49 670
E-mail: soswkolobrzeg@hot.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Wydarzenia gazetki Echo Okruszka

Archiwum > Inne


W styczniu 2022 roku rozstrzygnięte zostały kolejne konkursy grudniowej gazetki szkolnej "Echo Okruszka". Główną nagrodę - głośnik bezprzewodowy z radiem - w drodze losowania wygrał Wiktor Brochocki. Za udział w konkursach plastycznych uczniowie: Wiktor Brochocki, Patryk Jarosz, Agata Guzewicz, Michał Teliżewski otrzymali piórniki, kalendarze szkolne i pamiątkowe dyplomy. Nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do nabycia gazetki i wzięcia udziału w kolejnych konkursach z nagrodami!

Opracowanie: Krzysztof Biełooki


Do nabycia najnowszy numer gazetki szklonej "Echo Okruszka" (lutowe wydanie 2022 roku). Znowu mamy dla naszych uczniów dwa konkursy z nagrodami. W tym wydaniu mamy też prezent - kalendarz na rok 2022.
Opracowanie: Krzysztof Biełooki
Roztrzygnięcie konkursów z październikowej gazetki

Zostały rozstrzygnięte dwa konkursy październikowej gazetki szkolnej "Echo Okruszka". Nagrodę za rozwiązanie krzyżówki i zagadek - koszulkę drużyny koszykarskiej "Kotwica" z Kołobrzegu wraz z podpisami - wygrał w losowaniu Adrian Szulecki. Nagrody i pamiątkowe dyplomy za konkurs plastyczny otrzymali: Patryk Jarosz, Aleksander Matyjasik, Emilia Stachowiak, Wiktor Szafraniec, Adrian Szulecki, Zuzanna Zawadzka, Michał Teliżewski. Zespół redakcyjny "Echa Okruszka" zaprasza do nabycia grudniowej gazetki i wzięcia udziału w szkolnych konkursach.

Opracowanie: Krzysztof Biełooki
© Copyright 2024 by SOSW Okruszek w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego