Listopad 2023 - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

logo szkoły: dwie stylizowane postacie na kuli
grafika: godło Polski
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
OKRUSZEK

Adres: 78-100 Kołobrzeg   ul.Brzozowa 2
Tel. 94 35 49 670
E-mail: soswkolobrzeg@hot.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Listopad 2023

Grupa wychowawcza > Wydarzenia rok szkolny 2023-2024Zimowe zabawy

Wychowankowie spędzili aktywne popołudnie ciesząc się zimową aurą. Były to pierwsze białe szaleństwa. Orzełki,aniołki i bałwanek.
Zmęczeni i lekko zmarznięci wrócili do internatu na zimową herbatkę pachnącą pomarańczą , imbirem i goździkami.

Opracowanie: InternatWieczór magii w internacie

Andrzejkowy wieczór mieszkańcy internatu spędzili na wspólnej zabawie. Było nastrojowo i magicznie.Czuć było zapach wosku, na ścianie pojawiły się dziwne i tajemnicze stwory. Radości i uśmiechu było co niemiara. Anarchia  Street Food w Kołobrzegu dziękujemy za zasponsorowanie andrzejkowego cateringu.

Opracowanie: InternatJesienne inspiracje

W internecie cały czas króluje jesień i z tej okazji przyleciały do nas " Kolorowe sowy " wykonane z obrysu dłoni wychowanków. Wychowankowie wykonali również jesienne obrazy.

Opracowanie: InternatTrening kulinarny

W kuchni internatu pachniało pizzą. Wychowankowie samodzielnie ją przygotowali. Wybrali się do sklepu po produkty konieczne do przygotowania pizzy. Zaplanowali składniki i kwotę jaką mogą wydać na zakupy. Udało się wszystko. Pizza była wyśmienita.

Opracowanie: InternatWIDOCZNY = BEZPIECZNY

Wychowankowie podczas wyjść z internatu wiedzą jak zadbać o swoje i innych bezpieczeństwo. Odblask to nie obciach! Może uratować życie!!! WIDOCZNY = BEZPIECZNY.

Opracowanie: InternatDbamy o koty

Wychowankowie postanowili zadbać o wolnożyjące koty. W internacie powstają budki dla futrzastych braci mniejszych. Karton,styropian, folia i całe serducha włożone w budowę domków.

Opracowanie: Internat


Sportowe popołudnie

Wychowankowie internatu wybrali się dzisiaj na mecz koszykówki Sensation Kotwica Kołobrzeg z KKS Polonia Warszawa. Cóż to były za emocje.  Dziękujemy Panu Krzysztofowi z Zarządu Kotwicy Kołobrzeg za wejściówki. Kotwa Olleee!!!

Opracowanie: Internat"Słodkie popołudnie w internacie"

Młodzi kucharze umilali deszczowe popołudnie przygotowaniem tradycyjnych, domowych krówek. Wychowankowie poznali przepis, samodzielnie odmierzali i łączyli produkty. Samodzielnie przygotowane słodycze sprawiły ogromną satysfakcję, były pyszne.

Opracowanie: Irena Kołodziej-Wałęska
© Copyright 2024 by SOSW Okruszek w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego