Sprawozdania - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

Przejdź do treści

Menu główne:

Sprawozdania

Stowarzyszenie "Przyjaciele Okruszka"
 

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie”.
 
 
 
ZBIÓRKA PUBLICZNA
 
 
           Z inicjatywy  Starosty Kołobrzeskiego  - Pana Tomasza Tamborskiego, w dniu 01 czerwca 2019r., podczas Gali Majowe Spotkanie z Kulturą – Kołobrzeskie Pegazy Kultury, została przeprowadzona zbiórka publiczna. Dzięki hojności osób wpłacających środki finansowe, udało się zebrać kwotę w wysokości 4054,00 zł.
W mieniu podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”, składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Tomasza Tamborskiego – Starosty Kołobrzeskiego oraz ludziom dobrej woli, których życzliwość i bezinteresowność pozwoli na realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.
 
Nazwa zbiórki: „Przyjaciele dla „Okruszka””.
 
Cel zbiórki: Zbiórka na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie na realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych, zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego.
 
Organizator zbiórki: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”.
 
Numer zbiórki:  2019/213/OR
 
 

Opracowanie: Beata Rebelska
***
© Copyright 2020 by SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego