Styczeń 2018 - Kopia - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

Przejdź do treści

Menu główne:

Styczeń 2018 - Kopia

Archiwum wydarzeń > WydarzeniaTrzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać
bezinteresownie”.


ZBIÓRKA PUBLICZNA

Z inicjatywy  Starosty Kołobrzeskiego  - Pana Tomasza Tamborskiego, w dniu 27 stycznia 2018r., podczas Kołobrzeskiej Gali Biznesu i Ekorozwoju – Perły Powiatu, została przeprowadzona zbiórka publiczna. Dzięki hojności osób wpłacających środki finansowe, udało się zebrać kwotę w wysokości 3 410,00 zł.                                                      W mieniu podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i  Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”, składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Tomasza Tamborskiego – Starosty Kołobrzeskiego oraz ludziom dobrej woli, których życzliwość i bezinteresowność pozwoli na realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.

Nazwa zbiórki: „Nasz rozwój – nasza radość”.
Cel zbiórki: Zbiórka na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie ma realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych, zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego.
Organizator zbiórki: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci  Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”.
Numer zbiórki: 2018/261/OR

Opracowanie: Beata Rebelska


Bezpieczne ferie

Dnia 9.01.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie pod hasłem „Bezpieczne ferie” z udziałem funkcjonariuszki kołobrzeskiej Straży Miejskiej. Uczniowie utrwalili ważne zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegac podczas zimowego wypoczynku. Spotkanie było również okazją do uroczystego ogłoszenia wyników konkursu fotograficznego „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Gratulujemy laureatom i zachęcamy do dalszego pogłębiania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Opracowanie: Marta Staszczak
© Copyright 2020 by SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego